انتشارات البرز از سال 1369 فعاليت خود را آغاز نمود؛ البته اين ابتداي راه نيست. پدر بزرگ آقای عباس علمی كتابفروش (مدير عامل انتشارات) از قديمی ترين كتابفروشان ايران بودند و پس از ايشان چهار نسل از اين خانواده به كار انتشار كتاب در ايران ادامه دادند.
    در بيست و دو سال اخير انتشارات البرز بيش از سه هزار عنوان كتاب با تيراژ چندين ميليون نسخه منتشر كرده است. اين انتشارات در زمينه های ادبيات داستانی (ايران-جهان)، تاريخی، روانشناسی (علوم تربيتی، الهام بخش، خودياری، سلامتی ذهن و روان، انگيزه بخش، خانواده، عشق، دوستی و...) تغذيه، آموزش و فرهنگ های زبان فعاليت می كند. در اين گذر بسياری از عناوين منتشر شده با استقبال بيشمار مردم رو به رو شده است، از جمله كتاب بامداد خمار كه نزديك به پنجاه بار در ايران تجديد چاپ شده و همچنان در صدر پر فروش ترين رمان ها است و تا كنون به دو زبان آلمانی و كره ای ترجمه و چندين بار چاپ گرديده است و به عنوان بهترين كتاب ادبيات داستانی در بيست سال اخير شناخته شده است. همچنين كتاب آخرين سفر شاه، ترجمه هوشنگ مهدوی به عنوان بهترين ترجمه ده سال اخير انتخاب گرديد و تا كنون نزديك به دويست هزار نسخه از آن به چاپ رسيده است.

    انتشارات البرز همواره تلاش می كند با رعايت تنوع در طرح جلد و رنگ آميزی، تنوع در مطالب، ترجمه و چاپ جديدترين كتاب های دنيا و همچنين چاپ كتاب های نفيسی مانند شاهنامه فردوسی و ديوان حافظ و هنر آشپز باشی در قطع های متنوع و كاربردی به مخاطب حق انتخاب بيشتری بدهد.
    نشر البرز علاوه بر اينكه در نمايشگاه های بين المللی كتاب شركت می كند، در سايت اينترنتی و صفحه اینستاگرام  خود با ارائه تخفيف نمايشگاه بين المللی كتاب مزايای بيشماری را برای خريداران آنلاين در نظر گرفته كه توضيحات كامل درباره مراحل خريد در قسمت راهنمای خريد ارائه شده است.

 

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن:  02188405182

نمابر: 02188405182